Nezávazná poptávka

Rádi byste se dozvěděli více? Napište nám!

Provětrávané fasády Lifebrick®

Potřebujete zateplit dům nebo odvětrat fasádu?

Provětrávané fasády Lifebrick® jsou jedny z nejlepších způsobů zateplení domu. Charakteristické stavebně-fyzikální vlastnosti těchto provětrávaných fasád příznivě ovlivňují funkce fasády. Oproti klasickým kontaktním systémům zateplení je u provětrávaných fasád mezi zdivem a vnějším obkladem domu mezera, která zajišťuje správné proudění vzduchu a odvětrání vlhkosti zdiva.

Rádi byste se dozvěděli více? Napište nám

Máte zájem o další inforamce? Využijte náš formulář a napište nám. Pomocí formuláře nám můžete také poslat poptávku na nezávaznou kalkulaci. Umíme pro Vás také vyrobit 2D nebo 3D vizualizaci, abyste si lépe mohli představit, jak bude váš dům po zateplení vypadat. Napište nám.

Nezávazný poptávkový formulář zde »

Fasádní obklady Lifebrick® standard

Fasádní cihla Lifebrick standard

Fasádní cihly Lifebrick® standard jsou vhodné pro vlhké objekty, podezdívky či pohledové zdi. Provětrávaná fasáda z cihel Lifebrick® standard funguje jako aktivně odvětrávaná fasáda s vysokou pevností a odolností vůči mechanickému poškození. Kromě zateplení dodají fasádní cihly Lifebrick® standard vašemu domu také zajímavý moderní vzhled.

Více informací o produktu Lifebrick® standard zde »

Fasádní obklady Lifebrick® therm

Fasádní cihla Lifebrick therm

Fasádní cihly Lifebrick therm se dají použít pro zateplení všech stavebních konstrukcí. Takto zateplená fasáda je pak odvětraná plošně (difúzně otevřená) díky prodyšnosti použitých materiálů. Fasádní cihly Lifebrick therm jsou vyrobeny z vibrolisovaného probarveného perlit-betonu a dodáváme je v několika barevných provedeních.

Více informací o produktu Lifebrick® therm zde »

 

Kde se dají provětrávané fasády Lifebrick® použít?

Provětrávané fasády Lifebrick jsou vhodné pro všechny druhy staveb. Své uplatnění najdou jak u novostaveb, tak i rekonstrukcí fasády. Provětrávanou fasádu doporučujeme jak na panelové a bytové domy, administrativní budovy i komerční a průmyslové objekty.

Kombinace s další tepelnou izolací

Pod oba typy cihel je možné použít tepelnou izolaci potřebné tloušťky. Je třeba mít na paměti, že zateplení není vždy jen o tloušťce izolace, ale o uchování obvodového zdiva v suchém stavu – jen to, co je suché, správně izoluje a akumuluje teplo.

Dlouhá životnost a další užitné vlastnosti

V porovnání s jinými druhy zateplení vynikají fasádní cihly Lifebrick právě mnohem delší životností. Mezi další vlastnosti Lifebricku patří dále třeba stálobarevnost, požární odolnost či odolnost proti popraskání. Porovnání užitných vlastností cihle fasádních cihel Lifebrick s jinými typy zateplení najdete v naší tabulce.

Tabulka porovnání užitných vlastností zde »

Realizovaná fasáda = spokojený zákazník

Ohlasy našich spokojených zákazníků a fotogalerie realizovaných fasád si můžete prohlédnout zde:

 

Máte další dotazy?

Odpovědi na časté dotazy naleznete zde - Fasády Lifebrick® - časté dotazy. Pokud máte zájem o nezávaznou kalkulaci nebo se chcete jen na něco zeptat, využijte náš dotazníkový formulář.

Fasádní obklady Lifebrick® standard

Fasádní obklady Lifebrick® standard
 • Vysoká pevnost
 • Hydroizolační schopnost
 • Hlukový útlum
 • Vysoká životnost (více než 30 let)
 • Odolnost proti odmrzání a poškození
 • Cenová dostupnost

Fasádní cihly Lifebrick® standard jsou vhodné pro vlhké objekty, podezdívky či pohledové zdi. Provětrávaná fasáda z cihel Lifebrick® standard funguje jako aktivně odvětrávaná fasáda s vysokou pevností a odolností vůči mechanickému poškození. Kromě zateplení dodají fasádní cihly Lifebrick® standard vašemu domu také ...Více informací zde

Fasádní obklady Lifebrick® therm

Fasádní obklady Lifebrick® therm
 • Použití pro všechny typy staveb
 • Tepelně-izolační schopnost
 • Hydroizolační schopnost
 • Stálobarevnost
 • Vysoká životnost (více než 30 let)
 • Cenová dostupnost

Fasádní cihly Lifebrick therm se dají použít pro zateplení všech stavebních konstrukcí. Fasáda je pak odvětraná plošně (difúzně otevřená) díky prodyšnosti použitých materiálů. Fasádní cihly Lifebrick therm jsou vyrobeny z vibrolisovaného probarveného perlit-betonu a dodáváme je v několika barevných provedeních.Více informací zde

Máte zájem o další informace?

Pošlete nám nezávazný dotaz. Náš technický poradce Vás poté bude kontaktovat a probere s vámi další detaily.
Položky označené * jsou povinné
Název firmy nebo vaše jméno * Váš e-mail Váš telefon
* Vaše zpráva
Napište prosím číslici 10 slovy :

Zaujaly vás naše Lifebrick fasády? Napište nám a domluvte si nezávaznou schůzku. Nezávazná poptávka

Kontakty CENTRUM CHYTRÝCH FASÁD s.r.o.
Bílkova 855/19
110 00 Praha 1
Staré Město

IČ: 29130867
DIČ: CZ29130867

Provozovna:
T.G. Masaryka 1009
570 01 Litomyšl

+420 461 312 795
© 2017 LifeBrick.CZ