Lifebrick – časově omezená akční nabídka

Nejkvalitnější provětrávaná fasáda na trhu s garancí nejnižší ceny!

Zimní dárek

vyberte si ke své fasádě dárek v podobě slevových lifeVOUCHERů

vouchermanie

Získejte ke své poptávce

slevový voucher s velkou slevou.

poptejte nás

zdarma poradíme a zpracujeme

cenovou nabídku s garancí nejnižší ceny

Vyplňte následující nezávaznou poptávku, nezapomeňte uvést kontakty na sebe a místo stavby. V závěru poptávky si vyberte vánoční dárek v podobě jednou z výhodných lifeVOUCHERů.

Vaše jméno *

Váš e-mail *

Váš telefon

Stručně o poptávce

Okres / upřesněte prosím místo stavby

Vyberte si cenové zvýhodnění

Voucher platí za následujících podmínek pro nabídky vystavené do 31.1.2020. Jednotlivé lifeVOUCHERy nelze kombinovat ani sčítat. lifeVOUCHER lze uplatnit pouze v rámci cenové nabídky na odběru kompletního fasádního systému Lifebrick. Uplatnitelnost lifeVOUCHERu potvrzuje vždy až obchodní zástupce značky Lifebrick. Sleva lifeVOUCHER není právně vymahatelná. Změny a právo na chyby vyhrazeny.

Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním poskytnutých údajů. Údaje jsou uchovány pouze pro potřeby vyřízení poptávky.

 

Fasádní cihly Lifebrick® therm se dají použít pro zateplení všech stavebních konstrukcí. Takto zateplená fasáda je pak odvětraná plošně (difúzně otevřená) díky prodyšnosti použitých materiálů. Fasádní cihly Lifebrick therm jsou vyrobeny z vibrolisovaného probarveného perlit-betonu a dodáváme je v několika barevných provedeních.

Fasádní cihly Lifebrick® standard jsou vhodné pro vlhké objekty, podezdívky či pohledové zdi. Provětrávaná fasáda z cihel Lifebrick® standard funguje jako aktivně odvětrávaná fasáda s vysokou pevností a odolností vůči mechanickému poškození. Fasádní cihly Lifebrick® standard vašemu domu také zajímavý moderní vzhled.